O nás

Kdo jsme

Jsme on-line prodejna s největším výběrem závěsných křesel a košů vyrobených z kvalitního vrstveného masivního smrkového dřeva. Prodejnu založil pan Jiří Pešek v roce 2009 jelikož na českém internetu nebylo možné najít houpací křesla pro zákazníky požadující nekompromisní kvalitu a luxusní design.

Co děláme

Sledujeme trendy a každý den rozšiřujeme nabídku o nové produkty s moderním designem. Klademe důraz na dokonalé provedení a kvalitu zpracování, kterou sami kontrolujeme. Kromě závěsných křesel a košů u nás naleznete také houpací sítě, zahradní altány, zahradní nábytek a přístřešky pro auto.

Jak se lišíme

Jsme specialisté na houpací křesla a židle a víme o nich skoro vše. Víme, jak má vypadat design i provedení, aby při dlouhodobém namáhání materiálu vše vydrželo. Nakupujeme za nižší ceny než ostatní prodejci a levnější cenu přenášíme i na vás – koncové zákazníky. Garantujeme, že podobné produkty nenaleznete jinde za podobnou cenu.

Co z toho budu mít

Naše závěsná křesla a koše slouží především k relaxaci a odpočinku. Skloubení houpání a pohodlného designu si Vaše tělo dokonale odpočine. Navíc získáte do Vašeho interiéru nebo exteriéru designově zajímavý kus nábytku, do kterého se každý velice rád posadí. Nejen vy sami, ale i členové Vaší rodiny nebo návštěvy ocení Váš vytříbený vkus a možnost užít si návštěvu u vás.

Pro koho to je

Závěsná křesla a koše lidé milují a je to doslova hit, který si užije každý, kdo touží po odpočinku a relaxaci. Naše produkty kupují lidé, kteří na své zahradě nebo doma chtějí originální nábytek jako jsou právě křesla a koše, která jsou vyrobena z prvotřídního prokládaného smrkového dřeva. Báječně se hodí i pro odpočinek pro starší lidi nebo maminky na mateřské dovolené. Nicméně pohodlí našich houpacích křesel a košů si může užívat každý.